Верховна Рада продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію

Статті УКРАЇНА Війна

З 14 травня на 90 діб продовжено строк проведення загальної мобілізації, тобто до 11 серпня

Верховна Рада України проголосувала за продовження воєнного стану до 11 серпня 2024 року, повідомив народний депутат України Ярослав Железняк, інформує УНІАН.

Він зазначає, що за законопроект, який вніс президент України Володимир Зеленський до парламенту 11234 «Про затвердження Указу президента України »Про продовження строку дії воєнного стану в Україні", проголосувало 339 народних депутатів.

Ним передбачено продовжити з 5 години 30 хвилин 14 травня 2024 року на 90 діб строк дії воєнного стану в Україні – до 11 серпня 2024 року.

Читайте також: відтепер чоловіки повинні надати військовий квиток для проходження МСЕК.

Також парламент проголосував ще за один президентський законопроект 11235 «Про затвердження Указу президента України »Про продовження строку проведення загальної мобілізації" . Його підтримали 336 народних депутатів. Ним передбачено також з 14 травня на 90 діб продовжити строк проведення загальної мобілізації, тобто до 11 серпня.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
  2. Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
  3. Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
  4. Зеленський вважає, що Україна за період літа й осені зможе наблизити достойний мир
  5. «На щиті» повертається до рідного дому на Львівщину командир відділення військової частини А5187 Богдан Довбуш

Найчитаніше

  1. Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
  2. Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
  3. В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
  4. Якою буде погода у Львові та області завтра, 5 червня
  5. У Львові затримали ексдепутата та його сина, які продавали фейкову інвалідність для виїзду за кордон