Верховна Рада України дала свою згоду на арешт Дубневича

ad0efad9dd0abaec4b8f9aaa489ec2f1
ad0efad9dd0abaec4b8f9aaa489ec2f1

Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Ярослава Дубневича. Відповідне рішення ухвалили за поданням генерального прокурора України Руслана Рябошапки. Про це повідомляє portal.lviv.ua.

«У нас є всі докази, щоб притягнути до відповідальності Дубневича… Він лобіював виділення державних коштів на закупівлю комплектуючих для «Укрзалізниці» у підконтронльних йому підприємствах. Колишнє керівництво також підтвердило факт, що Ярослав Дубневич впливав на хід справи через підконтрольних йому службових осіб. Компанія КРТ Дубневича, бенефіціатором якої він є, присвоїла 86 млн гривень бюджетних коштів… Усі державні збитки доведені судовою експертизою і ми вважаємо, що це є всі докази для притягнення Ярослава Дубневича до кримінальної відповідальності та арешту», — повідомив генпрокурор.

У свій захист Дубневич заявив, що звинувачення Рябошапки безпідставні. Однак за рішення про зняття депутатської недоторканності підсудного сумарно проголосувало 332 нардепи, з них — 241 голос припав на затримання правоохоронними органами винуватця, інші – 229 депутатів підтримали арешт Дубневича.

Нагадаємо, ще 17 жовтня, генпрокурор Руслан Рябошапка надіслав клопотання про зняття депутатської недоторканності з Дубневича, посилаючись на той факт, що останній завдав державі збитків на 93 млн 277 тис гривень.