Верховна Рада заборонила підвищення тарифів на теплопостачання для населення
Мораторій діятиме впродовж воєнного стану та ще шість місяців після його закінчення
Народні депутати Верховної Ради України на своєму засіданні у п’ятницю, 29 липня, ухвалили урядовий законопроект № 7427, який передбачає встановлення мораторію на підвищення тарифів на газ, опалення і гарячу воду для населення.
За словами народного депутата від «Голосу» Ярослава Железняка, законопроект прийняли після майже двох місяців дискусій — «за» проголосували 260 народних депутатів.
Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, він має на меті забезпечити захист населення та споживачів України шляхом запровадження мораторію на підвищення цін та тарифів на ринку природного газу та у сфері теплопостачання. Мораторій буде діяти впродовж воєнного стану в Україні та ще шість місяців після його закінчення.
Так, забороняється підвищувати для всіх категорій споживачів тарифи на: послуги з розподілу природного газу; теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання), послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.
Зауважимо, що Україна планує залучити понад 125 млрд грн (від міжнародних партнерів) на покриття різниці тарифів.
Нагадаємо, раніше газопостачальні компанії повідомили, скільки тепер коштуватиме газ.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- У Львівській області знищено безпілотники
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який два роки вважався безвісти зниклим
Коментарі