Верховний суд не прийняв апеляцію Зайцевої і Дронова
Верховний суд не прийняв до розгляду апеляції засуджених у справі про ДТП на Сумській у Харкові Геннадія Дронова та Олени Зайцевої. Про це повідомила журналістка Тетяна Доцяк, передає «УНІАН».
За її словами, в апеляційній скарзі адвокат Дронова Геннадій Токарєв заявив, що судовий розгляд було неповним, оцінка доказів надана неправильно, а висновки суду не відповідають фактичним обставинам.
Проте в суді це назвали «загальними фразами» і попросили надати більш конкретні аргументи. На усунення недоліків в адвоката є 15 днів. «Скаргу Геннадія Дронова у Верховний суд також не взяли до розгляду, як і скаргу Зайцевої», — повідомила журналістка.
Нагадаємо, Зайцева у своїй скарзі просила пом’якшити вирок до 5 років позбавлення волі. У ній також знайшли недоліки й не прийняли до розгляду.
8 жовтня 2017 року, на перехресті вулиці Сумської з провулком Мечникова, в центрі Харкова, зіткнулися автомобілі «Lexus» і «Volkswagen Touareg».
Першим авто керувала 20-річна Олена Зайцева, другим — Геннадій Дронов. Від зіткнення авто Зайцевої вилетіло на тротуар і на смерть збило групу пішоходів. Жертвами аварії стали 6 осіб, ще 5 отримали поранення. Суд у цій справі тривав понад рік, відбулося 60 засідань. І Зайцева, і Дронов на судових дебатах визнали свою вину в скоєнні аварії.
Олену Зайцеву і Геннадія Дронова засудили до 10 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі