Весна забарилась: на Прикарпатті шторм, у Карпатах хурделиця та мороз
Штормове попередження оприлюднили сьогодні рятувальники Івано-Франківського обласного управління ДСНС. Йдеться про сніг і сильний вітер, а також істотну лавинну небезпеку в горах. Як поінфоомували рятувальники Чорногірського гірського пошуково-рятувального посту, на горі Піп Іван, станом на ранок 26 березня, хмарно, обмежена видимість, хурделиця, — пише видання «Курс». Вітер північно-західний 5–6 м/с. Температура повітря –9° С.
Від учора, у цій частині Карпат, на Чорногріському хребті, обмежена видимість.
Як попереджають, з посиланням на синоптиків, рятувальники обласного ДСНС, у найближчу годину, із збереженням до кінця дня 26 березня, по області та місту Івано-Франківську очікується посилення північно-західного вітру до 15–20 м/сек.
У зв’язку зі снігопадами, 27 березня, у високогiр’ї Iвано-Франкiвської області зберігається значна снiголавинна небезпека — 3 рiвень.
Вихід туристів у таких умовах у гори небажаний.
Вчора, 25 березня, о 08.15 год., Явірницький загін гірських рятувальників прийняв сигнал про допомогу від трьох туристів, які «застрягли» на горі Піп Іван. Спеціалісти піднялися і супроводили їх з гори до лісової зони. Виявилося, що туристи напередодні піднялись на вершину, переночували у приміщеннях обсерваторії, але не змогли самостійно зійти через обмеження видимості, повідомили в управлінні з питань цивільного захисту ОДА.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі