Ветеран з 13 пораненнями відреагував на конфлікт цивільного та військових у Львові

Захищати та обороняти країну - це обов'язок кожного українця

«Кіборг» Роман Семків обурений поведінкою та хамством ухилянтів на вулицях українських міст. Про це повідомляє LVIV.MEDIA.

12 липня у соцмережах з’явилось відео, на якому цивільний конфліктує із чоловіками у військовій формі. Інцидент стався на вулиці Шпитальній в центрі міста.

За описом свідків це могли бути працівники ТЦКСП. На відео видно, що чоловік у цивільному нервував, не виявляв бажання спілкуватись та хотів піти геть. Один із військових намагався зупинити чоловіка у цивільному та торкнувся його рюкзака. У підсумку зав’язалася бійка.

Роман Семків закликав суспільство підтримати службовців ТЦКСП, які проводять мобілізаційну роботу.

Сам Роман ще у 2014 році пішов захищати Україну. Прослужив 3,5 роки у десантно-штурмовій бригаді, виконував завдання на території Донецьокї та Луганської областей.

24 лютого 2022 року прибув у військову частину і поїхав з честю захищати Україну. Роман зазнав 13 поранень і зараз є обмежено придатним до служби за станом здоров'я. 

Зараз Роман переведений у ТЦК для продовження служби.

«Я вам з впевненістю і з гідністю можу заявити, що в ТЦК переведені мої побратими, які з честю та гідністю виконують свій службовий обов'язок, а ухилянти, якщо навіть до них підійде людина на протезі, вони скажуть »та ми не будемо служити«. А захищати та обороняти країну - це обов'язок кожного українця» - сказав Роман.

Він уточнив, що ці люди мали навчитися і змінити інших на фронті.

Роман сказав, що має трьох дітей і може звільнитися зі ЗСУ, але продовжує служити.

Кіборг нагороджений безліччю нагородами.

Він уточнив: «Важлива думка суспільства, кого підтримає суспільство. Суспільство підтримує в нашій державі ухилянтів, чи тих людей, які кожного дня віддають своє життя за Україну, тих людей, які ніколи навіть не задумуючись віддавали своє життя та здоров'я, які боролися  з російським окупантом до останнього свого подиху, а те коли вони вижили після поранень і зараз працюють в ТЦК, хочуть спитатися в усіх: чи мають вони моральне право ображати тих військовослужбовців, які пройшли важкий бойовий шлях, чи мають вони моральне право обзивати, посилати цих військовослубовців.» - додав Кіборг.

Читайте також: на Львівщині ТЦК та СП не відмовляться від вручення повісток на вулицях

У Львові на вулиці Шпитальній відбувся конфлікт, який переріс у бійку між чоловіком та працівниками ТЦК. Відповідне відео 12 липня оприлюднили місцеві Telegram-канали

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також