Ветеринари міжнародного фонду допомагатимуть ЛКП «Лев» зі стерилізацією львівських безпритульних котів

134431918_4535473_i
134431918_4535473_i

Впродовж 5 днів, з 2 до 6 грудня, ветлікарі фонду «FOUR PAWS International» працюватимуть у Першій комунальній ветеринарній клініці, що діє на базі ЛКП «Лев», де стерилізуватимуть безпритульних тварин, яких опікуни принесуть для проведення процедури. Про це повідомила пресслужба міської ради, з посиланням на директорку ЛКП «Лев» Оксану Кошак.

«Наше підприємство спільно з «Four Paws International» були партнерами першого в світі підрахунку котів, що відбувся у Львові влітку. У місті проживають 5992 вуличних муркотунів, 90 % з яких не є стерилізованими, а отже — їхня кількість суттєво зростатиме без акценту на гуманне скорочення чисельності, шляхом біостерилізації та прилаштування у сім’ї. З 2016 року силами ЛКП «Лев» вдалося стерилізувати та вакцинувати 1579 тварин і прилаштувати 207 котів, а ще 125 тварин успішно стерилізовано фахівцями FPU у 2018 році. Закликаю опікунів максимально долучитися до цієї ініціативи», — зазначила очільниця ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Відомо, що таку акцію ЛКП «Лев» спільно з фондом «FOUR PAWS International» проводять вдруге.

«Уже вдруге фахівці нашого фонду разом з ветлікарями ЛКП «Лев» стерилізуватимуть безпритульних тварин. Цього разу в Першу комунальну ветеринарну клініку працюватимуть двоє наших ветлікарів, які допоможуть реалізувати головну мету нашої акції — гуманним методом зменшити кількість безхатніх котів», — розповіла директор ТзОВ «Чотири лапи Україна» Олександра Лісчишина.

В ЛКП «Лев» кажуть, щоб записатися на стерилізацію необхідно попередньо записатися на операцію, зателефонувавши за номером: 068−53−54−545 та натиснувши після прослуховування автовідповідача цифру 1.

Також після процедури потрібно забрати тварину на добу для перетримки в тепле місце під нагляд. Окрім стерилізації, усім котам буде зроблено вакцинацію від сказу і тату на вусі, аби проіндентифікувати стерилізованих тварин.