«Ви хочете декомунізації? Нас це влаштовує. Ми готові показати вам, що таке справжня декомунізація», — Володимир Путін.
«Україну загнали під зовнішнє керування» - заявив Путін.
Сьогодні, 21 лютого, президент Російської Федерації у своєму відеозверненні відверто погрожує Україні: «Ви хочете декомунізації? Що ж, нас цілком це влаштовує. Ми готові показати, що таке справжня декомунізація». Про це він повідомив в ефірі «Першого каналу».
Путін заявив, що на Росію лягли боргові зобов’язання після розпаду СРСР і вона за них повністю розрахувалася. (Натякаючи, що РФ розрахувалася за борги України, в тому числі).
При цьому він заявив, що Україна відмовилася виконувати угоди щодо повернення майна.
«Україну загнали під зовнішнє керування», — заявив Путін.
Путін у зверненні згадав, що Росії відомі імена організаторів трагедії в Одесі 2 травня.
«Ми зробимо все, щоб знайти їх, притягнути до відповідальності і покарати», — говорить Путін.
Згадав Путін і ядерну зброю, за його словами в Україні існує технологія ще з СССР.
«Ми не можемо не реагувати на таку небезпеку», — заявив він.
Додамо, що президент РФ Володимир Путін під час телефонних розмов повідомив президенту Французької Республіки Еммануелю Макрону і Федеральному канцлеру Німеччини Олафу Шольцу, що найближчим часом визнає «Л/ДНР». Про це, з посиланням на сайт президента РФ, передає «УНН».
“Володимир Путін інформував про підсумки розширеного засідання Ради Безпеки Російської Федерації, на якому розглядалася поточна ситуація навколо Донбасу в контексті постанови Державної Думи щодо визнання Донецької та Луганської народних республік”, — йдеться у повідомленні.
Також сьогодні ж надійшли звернення ватажків бойовиків “ДНР” та “ЛНР” про визнання їхнього суверенітету у зв’язку з нібито “військовою агресією української влади, масованим обстрілом території Донбасу”.
“З урахуванням всього цього президент Росії повідомив, що найближчим часом має на увазі підписати відповідний указ. Президент Франції та Федеральний канцлер ФРН висловили розчарування таким розвитком. Водночас, вони позначили готовність до продовження контактів”, — йдеться у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Тернопільщині чоловік помстився померлій та пошкодив її могилу
Наругу над могилою вчинив 40-річний житель Заліщицької громади
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- На Львівщині затримали 18-річного юнака за пограбування жінки
- ЗСУ уразили ЗРК Тор, нафтоперекачувальну станцію та низку логістичних об’єктів противника
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- У ДТП на Львівщині зіткнулися три автомобілі
- На Львівщині сталася автопригода
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Коментарі