«Вибило вікна, заклинило двері»: батько п'ятьох дітей розповів про перші хвилини після вибуху у Львові

Тікали разом з немовлям

Ігор Кисилевич колишній працівник відділу інформації університету, випускник Філософсько-богословського факультету УКУ, батько 5-х дітей, мешкав у будинку, який атакували росіяни.

Чоловік розповів про перші хвили після вибуху, які пережив разом з родиною. Про це інформує Український католицький Університет

Ось його свідчення про страшну ніч 6 липня:

«УКУ, як alma mater, мені дуже близький. Ми навіть з дружиною купили помешкання дуже близько від УКУ, живемо в будинку через дорогу від кампусу. Цієї ночі все змінилося за долі секунди. Життя зараз зовсім інакше відчувається. Ми насправді з дружиною не сподівалися, що війна настільки близько. Думали, що Львів досить безпечне місто для нас та дітей. Але війна насправді дуже близько. Ми відреагували на тривогу, але оскільки у нас п’ятеро дітей, зокрема немовля, то не змогли піти в укриття. Використали правило двох стін, чекали у коридорі. Тоді пролунав один досить потужний вибух, за ним – другий, ще жорстокіший», - розповів Ігор Кисилевич.

Разом з родиною чоловік вибіг на вулицю.

«У нашій квартирі вибило вікна… Через вибухову хвилю у нас заклинило вихідні двері, і ми не змогли одразу вийти з помешкання. Почули запах газу, це була небезпека. Ми розуміли, що буде ще один приліт, тому вибігли з квартири, в чому були і побігли інтуїтивно в укриття до Церкви Святої Софії на території містечка УКУ. По дорозі до церкви був третій приліт. Ми впали на землю і я фізично відчув вибухову хвилю, хоча ми вже були досить далеко. Після закінчення тривоги ми пішли у парк подихати свіжим повітрям. У парку зустріли ректора Тараса Добка, Володимира Турчиновського, Наталю Климовську. Люди серед ночі зірвалися, прийшли подивитись як їхні студенти, як кампус… Ми мали коротку розмову. Вони мене так морально-психологічно підтримали, я їм теж дуже вдячний. Дякую Богові, що моя сім’я жива, ми всі цілі. Залишається тільки молитися за загиблих», - додав Ігор Кисилевич

Додамо, що ракетний удар припав на будівлі в межах 200 метрів від університетського містечка Українського католицького університету.

Читайте також: кількість загиблих внаслідок ракетного удару у Львові знову збільшилася

Чотири університетські будівлі зазнали  пошкоджень, ніхто на території самого університетського містечка не постраждав.

 

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також