Від 22 липня у Галицькому районі Львова перекриють вулицю через ремонт дороги: схема об'їзду
Робити триватимуть орієнтовно до 30 липня
Завтра, 22 липня, на вулиці Озаркевича у Львові повністю перекриють для руху транспорту - від вул. Митрополита Андрея до вул. Городоцької. Ремонт триватиме до орієнтовно 30 липня.
Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, з понеділка, 22 липня, розпочнеться поточний ремонт «великими картами» асфальтобетонного покриття на вул. Озаркевича. Відтак її повністю (від вул. Митрополита Андрея до вул. Городоцької) перекриють для руху транспорту. Роботи триватимуть орієнтовно до 30 липня. Тут буде відремонтовано 1200 м2 покриття.
«Необхідність ремонту спричинена поганим станом покриття вулиці через значний трафік по ній. А з огляду на те, що вулиця неширока і працюватиме великогабаритна спецтехніка, роботи проводитимемо із перекриттям руху, тому ймовірні незручності для водіїв приватного транспорту», - повідомили у Галицькій районній адміністрації.
Як пояснили в управлінні транспорту ЛМР, вул. Озаркевича є транзитною вулицею, по якій водії приватних авто їхали зі сторони вул. С. Бандери, по вул. Митрополита Андрея на вул. Озаркевича і виїздили на вул. Городоцьку. Відтак, в час ремонтних робіт, краще вже з вул. Бандери повертати на пл. Кропивницького, щоб виїхати на вул. Городоцька. Інакше, якщо їхати традиційно по вул. Митрополита Андрея до вул. Озаркевича і наткнутися на перекриття, то доведеться об’їздити по вул. Шептицьких. А це вже буде більший шлях.
Галицька районна адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі