Від Києва зафіксовано відвід 700 одиниць ворожої техніки, але можливі «сюрпризи» — ЗСУ

Техніка відійшла в бік білоруського кордону

ФОТО: інформативне

ЗСУ фіксують часткове відведення батальйонних тактичних груп російських військ від Києва, тривають заходи щодо звільнення та зачистки від окупантів населених пунктів на Київщині.

Про це повідомив заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Олександр Грузевич на брифінгу 31 березня.

«За ніч було обраховано майже 700 одиниць техніки, які відійшли в сторону Іванкова, у бік білоруського кордону. Ми розглядаємо 2 варіанти: або це йде передислокація і перегрупування, або є вірогідність, що ці БТГ які частково відходять, з’являться на Донбасі…», — зазначив Грузевич.

За його словами, пропаганда Росії зараз повномасштабно розказує про ніби плановий відвід своїх військ від Києва та Чернігова.

"Можу вам сказати, що частину сил ворог намагається відводити, але загалом перебудував свої стратегічні цілі: намагається всі сили кинути на схід, щоб вивести свої війська на адмінкордони Донецької та Луганської областей...

Водночас, сили, які залишаються навколо Києва, досить немаленькі. Боятися нічого, але шкоди вони можуть завдати", — доповнив заступник.

Зокрема, речник нагадав, що ворог продовжує завдавати ракетних ударів по столиці. Водночас, Грузевич висловив упевненість, що «ворога в Києві точно не буде».

Стосовно Київської області бригадний генерал запевнив, що «найближчим часом будуть дуже-дуже гарні новини».

Читайте також