Від легковика не залишилося цілої частини: на трасі "Київ - Чоп" в автотрощі загинули дві людини (ФОТО)
Водій легковика «Opel Vectra» виїхав на смугу зустрічного руху і зіткнувся з вантажівкою
Вчора, 10 травня, близько 11:40 на 139 км автодороги Київ – Чоп, поблизу села Оліївки Житомирського району трапилася смертельна дорожнньо-транспортна пригода.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій легковика «Opel Vectra» рухався у напрямку міста Рівного, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з вантажівкою «Scania» під керуванням 42-річного жителя Івано-Франківської області.
Унаслідок ДТП керманич легковика та його пасажир загинули на місці події.
Слідчі встановлюють обставини події та особи загиблих. Попередня правова кваліфікація - ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб) КК України.
Раніше повідомляли: камера зафіксувала момент моторошної смертельної ДТП на Львівщині (ВІДЕО)
Поліція закликає водіїв бути уважними за кермом, особливо під час руху на автошляхах з інтенсивним трафіком. Обирайте безпечну швидкість, дотримуйтеся дистанції та не виїжджайте на зустрічну смугу без крайньої необхідності.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі
Поліція поволі перетворюється в ментів...що засади з певною метою в кущах...замість того аби адекватно робити свою роботу....без інтересу контролювати швидкість...