Від отриманих у бою поранень загинув захисник з Дрогобича Володимир Яхнів

2 серпня відбудеться зустріч Героя

У війні з російськими загарбниками загинув 36-річний дрогобичанин Володимир Яхнів, повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Володимир Яхнів народився 26 липня 1987 року. Проживав у Дрогобичі на вулиці Коцюбинського.

Закінчив ЗОШ №5, навчався в ДДПУ ім. Івана Франка на вчителя історії та правознавства. Впродовж останніх років працював оператором котельні на КП «Дрогобичтеплоенерго».

9 травня 2023 року Володимира мобілізували і він став на захист рідної країни. Служив в 42-ому батальйоні 57-ої бригади ВЧ А-4472.

22 липня, під час виконання бойового завдання, дрогобичанин отримав поранення та потрапив до лікарні, однак врятувати чоловіка не вдалось – 27 липня, внаслідок отриманих травм, він помер.

Читайте також: обірвалося життя воїна Ростислава Руденко із Солонки.

З рідних у захисника залишились двоє синів, яких він дуже любив та заради яких відправився на війну, батьки, два дідусі та три сестри.

Прибуття конвою з тілом загиблого захисника очікується завтра, 2 серпня. Зустріч відбудеться на Перехресті Героїв о 14:30. О 19:00 відбудеться парастас у рідному домі на вулиці Коцюбинського 95. Чин похорону проведуть 3 серпня об 11:00. Поховають Героя на кладовищі по вулиці Пилипа Орлика.

 

 

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко