Від сьогодні графіки відключень складатимуть обленерго

Новини УКРАЇНА Війна

До сьогодні ця функція була в Укренерго

Сьогодні, 26 листопада, введено в роботу ще один атомний блок, збільшується потужність до планового рівня на інших. Про це повдідомляє Укренерго.

Виробники електроенергії зараз покривають близько 75% потреб споживання. Проте ще 25% електроенергії все ще залишаються в дефіциті, тому сьогодні на всій території України діє режим обмеження споживання.

Укренерго більше не зазначає, які саме види відключень, аварійні чи планові, будуть застосовані: це вирішують обленерго.

«Зараз ми змінили тактику, і доводимо до обленерго не те, на скільки мегават треба обмежити споживання в кожній області, а навпаки, яким є ліміт споживання в області», - розповів голова правління Володимир Кудрицький у виступі в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Диспетчери обленерго отримують показник споживання для області, перевищувати який не можна. А от схему відключень, яка дозволить дотримуватися встановленої норми споживання, кожне обленерго складає самостійно.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У МОУ оголосили, хто займе 50% посад штурмовиків та піхотинців
  2. У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
  3. Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
  4. У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
  5. Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні

Найчитаніше

  1. Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
  2. Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
  4. На Львівщині у ДТП легковик затисло між вантажівками
  5. У поліції Львівщини повідомили подробиці ДТП за участі двох вантажівок і кросовера (ФОТО)