Від сьогодні: на Львівщині змінили правила продажу алкоголю
Які оновлення відбулися
![](/uploads/media/86/eb/86eb2f90d2db83245786e9a2bf9f3768_w960.jpg)
Від сьогодні, 11 травня на Львівщині частково послабили обмеження щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території області. Про це повідомили у прес-службі Львівської військової (обласної) адміністрації.
Зміняться години продажу:
З 11 травня на період дії правового режиму воєнного стану суб’єктам господарювання всіх форм власності заборонили торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пивом) на території Львівської області з 22:00 до 10:00.
Додамо, що до цього заборона діяла з 21:00 до 10:00.
«Збільшення часу продажу на 1 год запровадили для відновлення економіки Львівської області шляхом підтримки бізнесу, забезпечення стабільної діяльності підприємств, збереження робочих місць, збільшення надходжень до державного і місцевих бюджетів», - зазначили у департаменті економічної політики Львівської ОВА.
У ЛОВА кажуть, що таке рішення ухвалили з метою задоволення потреб функціонування держави в умовах воєнного стану.
Читайте також: львівська міськрада обмежила продаж алкогольних напоїв у місті
Воно сприятиме збільшенню надходження від сплати податків до місцевих бюджетів, зокрема акцизного податку з реалізації алкогольних виробів, який становить 5% від продажу цих виробів.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!