Від завтра буде перекрито рух транспортних засобів від вул. Зеленої, 261 до житлового масиву «Пасічний»
Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 8 вересня, з 08.00 год і до 20.00 год. 30 грудня, буде перекрито рух транспортних засобів від будинку № 261 на вул. Зеленій до житлового масиву «Пасічний». Перекриття руху транспортних засобів зумовлене проведенням капітального ремонту дороги. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.
Роботи виконує ТзОВ «Альтіс-Спецбуд» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».
Нагадаємо, вкінці серпня розпочалися роботи з реконструкції дороги від вул. Зеленої, 261 до житлового масиву «Пасічний». Вартість робіт ставитиме 5 млн. грн. Роботи триватимуть до кінця року.
«Оскільки цей квартал активно розбудовується, то є потреба, щоб була добра дорога. Також ремонт цієї дороги буде одним із способів розвантажити вул. Зелену. Ми зменшимо потік машин і, тим самим, створимо комфорт для мешканців у районі. До кінця року роботи будуть завершені», - розповіли у ЛКП «Львівавтодор».
Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Львівщину атакували ворожі бойові безпілотники
На місцях працюють профільні служби та визначають масштаби наслідків
У четвер Львівщина попрощається з воїном Павлом Мощичем
У 2025 році отримав поранення під час бойових дій на Покровському напрямку, мав кілька складних операцій та перебував на реабілітації вдома
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі