Відбулося судове засідання у справі резонансного вбивства молодої тату-майстрині з Тернополя (фото)
Сьогодні, 10 березня, у приміщення Тернопільського міськрайонного суду відбулося чергове засідання у справі вбивства місцевої тату-майстрині Тетяни Підвашецької. Підозрюваному у злочині, Андрію Горбатюку, якого правоохоронці затримали у Львові, інкримінують четвертий пункт 2 частини 115-ої статті Кримінального кодексу — умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю. Про це повідомляє видання «Тернополяни».
Адвокати підозрюваного просили відпустити хлопця на цілодобовий домашній арешт.
За їхніми словами, це забезпечить належну поведінку та можливість уникнення ризиків.
Прокурор категорично не погодився з даною пропозицією і вимагав продовження тримання під вартою підсудного.
Відтак, суд постановив тримати підозрюваного під вартою до 8 травня 2020 року.
Нагадаємо, резонансне вбивство трапилося в ніч з 15 на 16 квітня. На тілі 27-річної дівчини нарахували півсотні ножових поранень. Хлопця, якого підозрюють у скоєнні злочину, відомого в Тернополі нестандартною зовнішністю — чорними очима, іклами та роздвоєним язиком, затримали наступного дня й обрали запобіжний захід.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
1
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі