Відбувся обмін полоненими: 84 українці повернулися додому
У результаті обміну з російської неволі звільнено 33 військових та 51 цивільного. Деякі з них були у полоні ще з 2014 року.
Сьогодні відбувся 67-й обмін, завдяки якому 84 українці повернулися на рідну землю. Серед звільнених — 33 військовослужбовці та 51 цивільний громадянин. Про це повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Особливістю цього обміну є те, що вдалося визволити людей, які були незаконно затримані та засуджені на тривалі терміни ще до повномасштабного вторгнення. Один зі звільнених провів у неволі 4013 днів, перебуваючи в полоні на Донеччині з 2014 року.
Серед повернутих також є захисники Маріуполя, воїни Військово-Морських сил та Держприкордонслужби. Більшість звільнених мають проблеми зі здоров’ям і отримають усю необхідну медичну, психологічну та реабілітаційну допомогу.
varta1.com.ua: Новини
На фронті загинув 32-річний захисник з Бродівщини Тарас Івануса
У загиблого 32-річного героя залишилися дружина, дочка, син та батьки.
Найближчим часом КНДР планує передати до росії ще близько 6000 військових - Буданов
Буданов заявив, що рф платить десятки мільярдів доларів за війська КНДР, які беруть участь у війні.
Командир військової частини замість служби відправляв солдатів на будівництво власного будинку
Виявилося, що п’ятеро з цих військовослужбовців замість служби виконували особисті доручення командира: займалися ремонтом його садиби, будували гостьовий будинок та облаштовували квартиру його сина.
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі