Відійшов у засвіти колишній тренер збірної України Михайло Фоменко
Вічна пам'ять
Помер український футболіст та колишній головний тренер національної збірної України 75-річний Михайло Фоменко. Про це 29 квітня повідомила Асоціація футболу Сумської області
“Сьогодні пішла з життя Легенда. Помер Михайло Фоменко. З Михайлом Івановичем пішла ціла епоха українського і світового футболу.
Асоціація футболу Сумської області приносить свої щирі співчуття родині і близьким Михайло Фоменка.”, - йдеться у дописі
Український футболіст (захисник і півзахисник), колишній головний тренер національної збірної України (2012—2016). Виступав за футбольний клуб «Динамо» (Київ), гравець збірної СРСР. Майстер спорту міжнародного класу, Заслужений майстер спорту СРСР. Після завершення ігрової кар’єри тренував українські та зарубіжні клуби. Заслужений тренер України та Грузії. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Почесний громадянин міста Суми.
Фоменко також очолював збірну України з 2012 до 2016 рік. Він вивів «синьо-жовтих» на Євро-2016. Після участі в турнірі завершив кар’єру.
Читайте також: Відійшла у вічність депутатка міської ради Трускавця (ФОТО)
У 2023 році Фоменко повідомляв, що бореться з онкологічним захворюванням
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі