Відключення світла на 20 годин: «Укренерго» зробило прогноз на зиму
Без світла та тепла взимку
Фахівці «Укренерго» зараз опрацьовують кілька сценаріїв на проходження опалювального сезону
Передбачити ситуацію, яка буде взимку із відключеннями світла зараз важко. Поки що усі сили направленні на відновлення потужностей.
Ситуацію прокоментував голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.
«Ніхто не знає, які пошкодження на нас чекають у найближчі місяці і те, з яким парком енергоблоків на теплових і гідроелектростанціях ми підійдемо до осінньо-зимового періоду», – висловився він.
Один зі сценаріїв - песимістичний. Взимку світло можуть давати по кілька годин на день. Кудрицький пояснює, що тоді періоди відключень «можуть тривати не 4 години через 4, а 6-7 годин без світла, і 2-3 години зі світлом».
Читайте також: Путін готується до затяжної війни, - Боррель«Є сценарії з холодною та теплою зимою. Наразі це гадання на кавовій гущі. Як оператор, ми прораховуємо найгірші і найкращі випадки нас може очікувати, і дії під час кожного з них. Але орієнтувати людей, що електрики не буде 12-15-20 годин ми просто не можемо, тому що ніхто не знає, що насправді нас чекає», – сказав Кудрицький.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі