Відмовився від участі в чемпіонаті Європи і пішов добровольцем на фронт: загинув відомий український боксер
Боксер-олімпієць Максим Галінічев поліг у бою на Луганщині
10 березня на Луганщині загинув срібний призер Олімпійських ігор - 2018 з боксу Максим Галінічев.
Про це повідомляє Федерація боксу України.
«Війна забрала ще одного справжнього патріота, талановитого боксера та чудову людину Максима Галінічева. Перспективний український боксер вигравав «золото» чемпіонату Європи серед молоді 2017 року, був срібним призером юнацьких Олімпійських Ігор 2018 року та срібним призером чемпіонату Європи до 22-х років 2021-го року», зазначається у повідомленні.
В травні 2022 року він свідомо відмовився від участі в чемпіонаті Європи і пішов добровольцем в десантно-штурмові війська. Після двох поранень, він знову повернувся на війну. 10 березня 2023 року Максим Галінічев загинув в Луганській області, захищаючи свою батьківщину від російського ворога.
Як пише «Оbozrevatel», менш ніж за місяць до повномасштабного вторгнення Росії – 30 січня 2022 року – Максим Галінічев став чемпіоном України з боксу серед спортсменів до 22 років у ваговій категорії 54 кг. А вже у травні він свідомо відмовився від участі у чемпіонаті Європи та пішов добровольцем до десантно-штурмових військ.
Боксер служив у 25-й окремій повітряно-десантній Січеславській бригаді. Пройшов чимало гарячих точок України. За останній рік бійці бригади брали участь у боях під Бахмутом та Слов'янськом, штурмували Ізюм та брали у кільце Лиман.
Галінічев двічі був поранений, але після одужання все одно повертався на фронт. Проте 10 березня 2023 року Максим загинув у Луганській області у боях із російськими окупантами за село Червонопопівка під Кремінною.
Незважаючи на молодий вік, у 22-річного боксера вже була своя родина та маленька дочка Василіса, якій у лютому виповнилося три роки.
Читайте також: звільняючи Донбас загинув молодий спортсмен.
Ті, хто стежили за кар'єрою Галінічева, запам'ятали його затятим бійцем, який завжди показував цікавий бокс. Він мріяв виграти Олімпійські ігри, але натомість віддав своє життя за Україну.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
Коментарі