Відповідь буде миттєва та жорстка: США попередило росію про наслідки у разі ядерного удару по Україні
Радник нацбезпеки США вважає небезпечним уявлення, що в застосуванні ядерної зброї існують якісь відмінності
США не будуть робити ніяких відмінностей у своїй відповіді на використання hосією будь-якого виду ядерної зброї у війні з Україною.
Про це сьогодні, 16 жовтня, в ефірі «CNN» заявив радник з національної безпеки президента США Джейк Салліван.
Ведуча запитала у Саллівана, чи буде прирівнювати Білий дім до широкомасштабної ядерної атаки, наприклад, застосування Росією в Україні так званої «тактичної» ядерної зброї.
«Застосування ядерної зброї на полі бою в Україні — це застосування ядерної зброї на полі бою в Україні», — відповів Салліван, підкресливши, що США не будуть погоджуватися на так звану тактику «salami slicing» (коли хтось щось робить повільно і поступово, щоб люди не усвідомлювали, що відбувається)", — повідомив радник нацбезпеки.
Також Салліван додав, що вважає небезпечним уявлення, що в застосуванні ядерної зброї існують якісь відмінності.
«З нашої точки зору, ми вважаємо, що Сполучені Штати повинні, працюючи з нашими союзниками і партнерами по НАТО та іншими відповідальними країнами по всьому світу, включаючи такі країни, як Китай і Індія, направити дуже чіткий і рішучий сигнал росії про те, що вони не повинні розглядати можливість використання ядерної зброї в цьому конфлікті», — зазначив Салліван.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського
- У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
- Уряд виділив майже 7 млрд грн на підтримку зарплат освітян та соцпрацівників
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі