Відставка Шмигаля: прем’єр прокоментував чутки та назвав умову, за якої він піде з посади
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що плітки про відставку завжди є, але він відчуває підтримку і президента, і більшості фракцій.
Про це він заявив під час пресконференції на тему «100 днів уряду» в четвер, 11 червня, відповідаючи на запитання журналістів про свою відставку.
«Спокійно ставлюся до чуток, як чуток. Відчуваю підтримку і президента, і більшості фракцій на сьогодні. Ми напрацювали спільний ось цей документ (Програму дій — ред.), це спільний продукт Уряду і комітетів ВР і, зокрема, фракції »Слуга народу«, — зазначив Шмигаль.
Також прем’єр згадав умову, за якої готовий піти з посади, яку називав раніше.
»Стосовно умов, коли я піду у відставку — коли не виправдаю надії українців, я вже це казав здається в перший день після призначення. Стосовно інтриг, чуток, що хтось піде у відставку — на різних політичних рівнях ці чутки завжди є", — сказав Шмигаль.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі