Відтепер в Україні святкуватимуть ще одне державне свято

Буде ще один святковий день

Щороку в Україні 28 липня, у День Хрещення Київської Русі — України відзначатиметься День Української Державності. Про це стало відомо з голосування нардепів.

Вчора, 31 травня 2022 року Верховна Рада України ухвалила законопроєкт, «за» проголосували 257 народних депутатів.  

Свято встановлено Указом Президента України Володимира Зеленського 24 серпня 2021 року.

Тоді Володимир Зеленський повідомив, що внесе законопроєкт, за яким День Української державності стане вихідним днем. 

Законопроєкт був внесений 25 серпня 2021 р. під реєстраційним номером 5864. 

У пояснювальній записці йдеться, що нове свято сприятиме утвердженню наступності більш ніж тисячолітньої історії Української держави починаючи з часів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства, Литовсько-Руської держави, Гетьманщини, УНР, ЗУНР, Карпатської України до сучасної України.

Нагадаємо, сьогодні, 1 червня в Україні та світі відзначають День захисту дітей.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим