Відвідувачка львівського "Cat Cafe" поскаржилась на погані умови утримання тварин (ФОТО)

гшлгш
гшлгш

Одна з відвідувачок «Cat Cafe», що знаходиться на вулиці Генерала Григоренка, 1а поскаржилась на те, що тварини хворі, а персонал утримує їх у неналежному стані. Про це вона написала у спільноті «blacklist_of_lviv» в «Instgrаm».

"Це місце потрібно закрити, а власників і працівників посадити за жахливе відношення до тварин. Сьогодні з чоловіком були в цьому закладі в очікуванні миленьких котиків, яких можна погодувати, погладити і насолодитися доброю атмосферою.

А там виявився пекло для тварин! Тварини в жахливому стані:
У мейн-куна лисина на носі, у вухах сліди екскрементів бліх у всіх котів, мейн-кун особливо постійно свербить, у багатьох котів ожиріння і їм важко пересуватися, всі коти з сумними мордочками, тікають від людей, нечесані, вся шерсть на животі та ближче до попи — жмутами збита. При нас зайшли діти, хапали котів за хвости, дуже жорстко «гладили», кричали, лякали котів, бігали за ними — персонал мовчить«, — написала жінка.

Найбільше її обурило те, що персонал ніяк не реагує.

»Кішка сиділа постійно на столі й вилизувала причинні місця, прийшли люди, сіли за цей стіл — ніхто його не протер, засобів дезінфекції в принципі немає в залах!« — каже вона.

Також жінку вразив стан персидської кішки, яка на її думку взагалі хвора.

»Це жах!!! У кішки око одне не відкривається зовсім, очі в чомусь чорному і засохлому, навколо носа така ж ситуація, вся в збитій жмутами шерсті! На питання — чому в такому стані виносять кішку до людей, співробітниця почала посміхатися і радісно повідомляти, що з кішечкою все гаразд, вони їй очі капають і це звичайний кон’юнктивіт«, — додала вона.

Жінка опублікувала фото тварин, які на її думку не здорові.

Також вона поскаржилася на запах в кафе.

У коментарях люди відмічають, що дійсно умови не надто хороші, зокрема тварини у не відповідному стані.

Також у коментарях зазначено, на сторінці закладу »Cat Cafe« негативні коментарі видалено.

До слова, »Cat Cafe" — перший у Львові заклад, який дає можливість відвідувачам відпочити в компанії котів, які живуть у закладі.