Військові з Львівщини спільно з родинами пройдуть реабілітацію в Карпатах

5215a43c93e1f127bccd8c320c650593f0062361
5215a43c93e1f127bccd8c320c650593f0062361

Військові з двох областей, Львівської та Тернопільської та їхні родини відпочивають та реабілітуються у Карпатах. Про це повідомляє «АрміяINFORM».

Представники механізованої бригади з Яворова та Тернопільської артилерійської бригади відновлюватимуть психологічний стан і фізичне здоров’я після виконання завдань за призначенням у районі проведення операції Об’єднаних сил (АТО) на сході країни у мальовничих Карпатах.

«Впродовж наступних двох тижнів військові та члени їхніх родин братимуть участь у комплексних заняттях, що допоможуть, власне, відновити психологічний стан у тих його учасників, які тривалий час перебували в бойових умовах службово-бойової діяльності, а також тих, хто перебував під емоційними впливами від переживань за долю своїх близьких, які воювали з російськими окупантами», — розповідають у виданні Міноборони.

Реабілітація відбуватиметься під опікою досвідчених спеціалістів навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець».

За словами представників бази, відпочинок військових з родинами — це, загалом, один із ключових етапів їхньої реадаптації до звичайних умов життя, дієвий засіб запобігання виникненню та розвитку в них психологічних травм.

Для цього відпочивальників активно залучатимуть до занять з арттерапії, під час яких вони у сімейному колі писатимуть картини або опановуватимуть ліплення. Також їх намагатимуться залучати до інших цікавих та пізнавальних вікторин і конкурсів.

Слід додати, що до декомпресійної реабілітації обов’язково включено фізкультурно-оздоровчу складову, яка, за досвідом попередніх заїздів, припадає до душі майже всім. А це заняття в тренажерних залах, відвідування масажних кабінетів, а у разі потреби і профільних медичних спеціалістів.

Крім того, прихильникам активного відпочинку «тисовці» запропонують декілька дивовижних маршрутів піших екскурсій, а також низку велосипедних прогулянок. І це лише на перший тиждень.