Виконуючи бойове завдання під Бахмутом, загинув працівник міської ради з Львівщини

Герой Володимир Кріль з Трускавця поліг у бою

На війні загинув працівник Трускавецької міської ради, сержант Володимир Кріль, повідомили у Трускавецькій міській раді.

«Страшна звістка громом прибила всіх, хто знав Володимира Кріля – начальника відділу паркування та благоустрою Трускавецької міської ради. Сержант Володимир Кріль, 1980 р.н., загинув смертю Героя під Бахмутом 26 квітня 2023 року, виконуючи бойове завдання», зазначається у повідомленні.

Володимир Кріль навчався у Трускавецькій СЗШ№2. Далі освіту здобував в Дрогобицькому механічному технікумі та Івано-Франківському національному технічному університеті нафти й газу. Проходив строкову службу в Збройних Силах України.

Свою роботу в Трускавецькій міській раді Володимир Кріль розпочав у 2022 році. Як військовозобов’язаний, отримав повістку 18 січня 2023 року та вирушив на проходження військово-лікарської комісії, після чого був мобілізований до ЗСУ.

В найгарячішу точку боїв Володимира Кріля спільно з побратимами відправили в квітні 2023 року.

Читайте також: російська ракета влучила в машину медслужби і забрала життя військового медика з Львівщини.

«Поділяємо біль від втрати з рідними й близькими Володимира Кріля - чуйної людини, чоловіка, батька, сина, воїна-захисника України», зазначається у повідомленні.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий