Виконуючи бойове завдання під Бахмутом, загинув працівник міської ради з Львівщини
Герой Володимир Кріль з Трускавця поліг у бою
![](/uploads/media/6c/33/6c3391f58983a0600426129f204f4341_w320.jpg)
На війні загинув працівник Трускавецької міської ради, сержант Володимир Кріль, повідомили у Трускавецькій міській раді.
«Страшна звістка громом прибила всіх, хто знав Володимира Кріля – начальника відділу паркування та благоустрою Трускавецької міської ради. Сержант Володимир Кріль, 1980 р.н., загинув смертю Героя під Бахмутом 26 квітня 2023 року, виконуючи бойове завдання», зазначається у повідомленні.
Володимир Кріль навчався у Трускавецькій СЗШ№2. Далі освіту здобував в Дрогобицькому механічному технікумі та Івано-Франківському національному технічному університеті нафти й газу. Проходив строкову службу в Збройних Силах України.
Свою роботу в Трускавецькій міській раді Володимир Кріль розпочав у 2022 році. Як військовозобов’язаний, отримав повістку 18 січня 2023 року та вирушив на проходження військово-лікарської комісії, після чого був мобілізований до ЗСУ.
В найгарячішу точку боїв Володимира Кріля спільно з побратимами відправили в квітні 2023 року.
![](/uploads/media/af/9d/af9d7f5e84e83a59d4174fdf46e8363a_w1920.jpg)
![](/uploads/media/a4/94/a4941febcb7163b62cdba3a1c3692b4b_w640.jpg)
Читайте також: російська ракета влучила в машину медслужби і забрала життя військового медика з Львівщини.
«Поділяємо біль від втрати з рідними й близькими Володимира Кріля - чуйної людини, чоловіка, батька, сина, воїна-захисника України», зазначається у повідомленні.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!