Викрадені в Україні автівки, окупанти експлуатують по Білорусі (фото)
Росіяни знімають з автомобілів номерні знаки і маркують їх символами «Z» і «V»
Білоруські журналісти побачили після відступу російських військ з Київського і Чернігівського напрямків низку легкових автомобілів без номерних знаків та з позначками «V», які інколи супроводжують колони зі спецсигналами.
Про це про інформувало сьогодні, 11 квітня, білоруське видання «Наша Ніва».
Журналісти отримали від очевидців чималу кількість фото та відеозаписів, як на дорогах Білорусі роз’їжджають автомобілі без номерних знаків, але з маркуванням літерою «V» на боках, бампері.
Так, в одній з колон журналісти виявили, що на одній з міжміських автотрас рухалась вантажівка без номерних знаків із рекламою українського бренду «Гаврилівські курчата». Водночас, на її кузові були маркування літери «V».
Крім того, журналісти помітили рух легкових автомобілів марок «Kia Sportage», «VW Crafter», «Peugeot Partner», які рухалися в супроводі автівок із спецсигналами. Видання зазначає, що раніше російські військові, які перебували в Білорусі до війни на навчаннях, такого автопарку не мали.
Також є фото руху автівок без номерних знаків та маркуванням «V» без супроводу. Читачі «Нашої Ніви» надсилали фото таких автівок також і в березні, деякі з них були припарковані у подвір’ях багатоповерхових будинків міст Білорусі.
«Наша Ніва» також зауважила, що рух автівок без номерних знаків є порушенням білоруських ПДР. Крім того, виникають питання, як автівки проходять контроль на кордоні між Україною та Білоруссю.
Українська влада та користувачі в соцмережах неодноразово розповідали про факти мародерства російськими окупантами дилерських центрів автомобільних компаній на захоплених ними територіях України, а також викрадення особистих авто українців.
Нагадаємо, що раніше журналісти зафіксували, як російські окупанти надсилали через російську службу доставки СДЭК майно, награбоване в Україні, через білоруські відділення.
Крім того, росіяни відкрили в Білорусі ринок, на якому продавали награбовані в Україні речі.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі