Вилучені в родичів Медведчука та Козака автівки передали на потреби ЗСУ (ВІДЕО)

17 автомобілів

ФОТО: ДБР

Працівники ДБР передали на потреби однієї з бригад Збройних сил України 17 автомобілів, арештованих у родичів Віктора Медведчука та Тараса Козака. Про це йдеться в повідомленні Державного бюро розслідувань.

Загалом передано:

  • 12 вантажівок;
  • автокран;
  • мікроавтобус;
  • фургон;
  • два позашляховики.

Конфісковані і вже передані авто належали підприємству родичів Медведчука та Козака. Вони також є суб’єктами кримінального провадження щодо незаконного видобутку піску на двох кар’єрах у Львівські області [йдеться про компанію Тараса Козака ТОВ «Керамбуд»].

Фото: ДБР

За клопотанням ДБР у квітні минулого року на ці автомобілі було накладено арешт у межах розслідування кримінального провадження за підозрою у зловживанні владою та порушенні правил охорони або використання надр (ст. 364, ст. 240 КК України).

Нагадаємо, арештовано активи львівської пенсіонерки, на яку були записані мільярди Медведчука і Козака.

Нагадаємо, Віктор Медведчук перебуває в росії. Раніше його, підозрюваного в державній зраді, обміняли на українських військовополонених. Там він створив політичний рух «Другая Украина», до якого долучаються українські колаборанти та держзрадники. В Україні майно Медведчука і його дружини Оксани Марченко арештували в межах кримінального провадження.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк