«Він був завжди на позитиві»: оприлюднено фото загиблого на Донбасі військового (ФОТО)

0362dce894487596
0362dce894487596


 Вчора на Донбасі загинув український військовий Валерій Євгенович Геровкін. Воїн служив у 93-тій окремій механізованій бригаді«Холодний Яр». Про це інформують на сторінці бригадли у Facebook.


«Із сумом вимушені повідомити про важку втрату у лавах 93 бригади Холодний Яр. 1 грудня 2021 року на позиціях поблизу Новотроїцького загинув солдат Геровкін Валерій Євгенович – його вбив ворожий снайпер. Трагедія сталася ввечері на спостережному посту.» - йдеться у повідомленні бригади.
Валерій народився 21 липня 1999 року, був родом із Краматорська. Мав середню спеціальну освіту. До лав Збройних сил вступив у вересні минулого року, у холодноярській бригаді піхотинець служив близько року. Товариші по службі називали його «Гера».
Без сина залишилася мати Ганна і батько Євгеній.

«Він був завжди на позитиві. З ним завжди було легко знайти спільну мову. Ми могли просто зібратися, посидіти за столом, попити разом чаю, погратися в ігри на телефоні», - розповів побратим із позивним «Матрос».


Він – одноліток Валерія, і коли друг загинув, саме «Матрос» був поруч. Він намагався його врятувати, утім, смерть настала практично миттєво.
«Валера мріяв іти в армію давно, але хотів закінчити навчання. Знаю, що в нього була кохана дівчина – показував її фото в телефоні», - зазначив «Матрос».
«Валерій був працьовитим та розумним хлопцем. Завжди приходив на допомогу своїм побратимам. Займався спортом – піднімав гирі. Це була його перша ротація в ООС», - каже Віталій, сержант роти, в якій служив загиблий.Спочивай з миром, брате!