Винесено вирок прикордоннику, який відмовився перейти в інший загін
Прикордонник написав письмову відмову від переведення в інший прикордонний загін
Личаківський районний суд Львова призначив військовослужбовцю прикордонного Карпатського загону ДПСУ Валерію Д. два роки службового обмеження за письмову відмову перейти в інший прикордонний загін.
Як вказано в матеріалах справи, у березні 2022 року Валерія Д. призвали на військову службу в прикордонний загін. Його призначили молодшим інспектором прикордонної служби 1-ї категорії, водієм майстерні з ремонту ракетно-артилерійського озброєння.
У квітні його перевели на службу в інший прикордонний загін, однак Валерій Д. відмовився там служити й написав відповідну заяву та підписав витяг із наказу з відмовою від переведення.
Слідчі повідомили прикордоннику про підозру за ч. 4 ст. 402 (непокора) ККУ. 30 січня військовий уклав угоду з прокурором про визнання винуватості.
Враховуючи це, 16 травня суддя Личаківського райсуду Назарій Нор визнав солдата винним у непокорі та призначив йому два роки службового обмеження із відрахуванням 20% зарплати в дохід держави.
Упродовж двох років Валерій Д. не може бути підвищеним на посаді та військовому званні, а термін покарання не зарахують йому у термін вислуги. Крім цього, прикордонник має заплатити 3,4 тис. грн судових витрат. Цей вирок можна оскаржити в апеляційному суді.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі