Вирішив помститися: львів'янин проник в квартиру колишньої і розтрощив її помешкання (ФОТО)
Залишив після себе «руїни»
Мешканець Львова вирішив помститися колишній дівчині через розлучення і розтрощив її помешкання.
Про це повідомляє патрульна поліція Львівської області.
Інцидент стався у Шевченківському районі Львова 16 березня. Зловмисник виламав двері приміщення та потрапив до помешкання, де жила його колишня дівчина. Він трощив усе на своєму шляху, перетворивши помешкання у «руїни».
Коли на місце події прибули патрульні, то помітили незнайомця з травмованою рукою. 35-річний житель Львова не міг пояснити, що трапилось, через це поліція його затримала.
Фото: патрульна поліція Львівської області
Згодом чоловік зізнався, що він розтрощив помешкання колишньої дівчини. Потерпіла написала на нього заяву. Триває слідство.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі