Вірменія відмовилася проводити військові навчання з росією і білоруссю
Навчання ОДКБ мали відбутися у Вірменії
Вірменія вважає недоцільним проведення навчань Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) на своїй території. Про це на пресконференції заявив прем’єр Вірменії Нікол Пашинян, повідомляє «Судово-юридична газета».
«Міністр оборони Республіки Вірменія письмово поінформував об’єднаний штаб ОДКБ, що ми не вважаємо за доцільне проведення таких військових навчань на території Республіки Вірменія в цій ситуації. Цього року ці військові навчання не відбудуться», – сказав Пашинян.
Коментуючи повідомлення про те, що Вірменія поставила Росії ультиматум щодо того, що якщо Лачинський коридор не буде відкритий до 10 січня, Вірменія вийде з ОДКБ, Пашинян відповів. «Я не вважаю, що ми повинні говорити з нашими партнерами мовою ультиматумів. Те, що ми маємо сказати про цю ситуацію, вже було сказано, і, за великим рахунком, додати нічого».
У цьому році «миротворчі» навчання ОДКБ «Непорушне братство» мали відбутися у Вірменії. Ці навчання є командно-штабними, в них задіяні «миротворчі контингенти» всіх шести країн ОДКБ.
Довідково. Організація договору про колективну безпеку (ОДКБ, Ташкентський договір) — військово-політична міжнародна організація, до якої входять білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, росія та Таджикистан.
Як повідомлялося, влада Киргизстану ухвалила рішення скасувати навчання ОДКБ на своїй території.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі