Вистачило б для нового наступу: експерт розповів, скільки ЗСУ знищили під Бахмутом окупаційних військ
Такої кількості вистачило б ворогові на наступальну операцію стратегічного рівня
Сили оборони України знищили під Бахмутом доволі велике угруповання росіян, якого ворогу вистачило б на стратегічну наступальну операцію. Наприклад, повторний напад на Київ. Про це заявив експерт видання Defense Express Іван Киричевський, інформує «Еспресо».
«50 тис. людей вбитими або пораненими і до 200 танків. Грубо кажучи, якби ці війська не знищили – то росіяни могли б їх використати для повторного наступу на Київ. Той успіх, який зараз закладається для планування контрнаступу, може бути несподівано більшим і швидшим, ніж зараз уявляється», – сказав експерт.
Киричевський називає відхід ЗСУ за річку Бахмутку планомірним.
Читайте також: розкрито шалені втрати російських окупантів у Бахмуті за день.
«Створювати завищені очікування, що ми фронт стабілізували на декілька місяців і росіяни там не пройдуть – давайте не поспішати. З іншого боку, є всі підстави вважати, що росіяни застрягають там надовго і їх продовжать перемелювати. Те, що відбувається зараз дійсно впливає на успіх майбутнього контрнаступу. Є певна логіка, щоб війська були у переможному настрої перед командою »Вперед«, варто не допустити важкої чутливої події. Поки буде можливість – Бахмут буде триматися організовано», – підсумував аналітик.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- У поліції Львівщини уточнили деталі ДТП зі швидкою, якою кермував водій у стані сп'яніння
- В Івано-Франківській області світло буде чотири-п’ять годин протягом доби
- Уряд підвищив виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти військових
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
- У Повітряних силах уточнили, скільки цілей збили сили ППО
Коментарі