"Вітя Пан" і "Магало": у Стрию затримали «злодіїв у законі» із санкційного списку РНБО (фото)

У п’ятницю, 28 травня 2021 року, співробітники одного з міжрайонних відділень Управління Служби безпеки України у Львівській області здійснили затримання в місті Стрий 62-річного громадянина Російської Федерації Віктора Панюшина та 47-річного уродженця грузинського міста Зестафоні Реваза Катамадзе, які відомі в статусі так званих «злодіїв в законі» на прізвиська «Вітя Пан» та «Магало»/«Резо» відповідно. Про це повідомляє «Dетектив-Info», зсилаючись на власні джерела.За його словами, наразі, силовики планують доправити Катамадзе до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ). Що ж стосується Панюшина, то відомості щодо намірів правоохоронців стосовно цього достойника, не афішуються.

Нагадаємо, що визначений в якості особи без громадянства «Магало», так само як і розшукуваний Інтерполом за поданням правоохоронців північного сусіда росіянин «Вітя Пан» потрапили до так званого переліку осіб, щодо яких указом президента України від 21 травня 2021 року було введено санкції. Панюшин у ньому фігурує під № 360, а Катамадзе — під № 235.

Обидва кримінальних генерала мають суттєву історію стосунків з вітчизняними правоохоронцями та можновладцями.

Зокрема, як вже зазначалося на сторінках «Dетектив-Info», влітку минулого року міграційники скасували рішення про набуття «злодієм в законі» українського громадянства, після чого Катамадзе було затримано наприкінці жовтня 2020 року.(Злодій в законі «Магало» під час затримання в жовтні 2020 року, «Dетектив-Info»)

Силовики клопотали щодо доправлення «Резо» до ПТПІ, однак суд відмовив у заґратуванні Реваза Катамадзе з його подальшим видворенням за межі України, постановивши звільнити достойника з-під варти.

Що ж стосується «Віті Пана», то востаннє в офіційному порядку цього кримінального генерала затримували на українських теренах в 2019 році. У листопаді того року працівники СБУ «накрили» короля злочинного світу прямо на виході з приміщення центру «Паспортний сервіс» в Одесі, однак невдовзі Панюшин опинився на волі.

Обставинами іншого скандального затримання «Пана» — зразка червня 2019 року, після якого правоохоронці загадковим чином відпустили розшукуваного Інтерполом достойника, займалося Державне бюро розслідувань. Згідно фабули цієї справи, відмова правохоронців застосовувати до Панюшина екстрадиційну процедуру та організація його подальшого звільнення обійшлася прибічникам «злодія в законі» у кругленьку суму.(«Вітя Пан», «Dетектив-Info»

varta1.com.ua: Новини

Коментарі