Виїхав на тротуар і перекинувся: у Львові відбулася ДТП (ФОТО)
Будьте обережні на дорозі
У Львові рятувальники ліквідували наслідки дорожньо-транспортної пригоди, яка відбулася на вулиці Панаса Мирного. Про це, 21 липня, повідомили у прес-службі ДСНС у Львівські області.
22-річний водій не впорався з керуванням.
«20 липня, о 23:12 год., до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м. Львові, на вул. Панаса Мирного, водій автомобіля «GeelyCK», 2000 року народження, не впорався з керуванням виїхав на тротуар та перекинувся», — йдеться у повідомленні.
На місце події було направлено чергове пожежно-рятувальне відділення міста Львова.
«З метою запобігання загоряння, рятувальники відключили акумуляторну батарею в автомобілі та перекрили газовий балон. Також, пожежно-рятувальним відділенням проводились роботи по змиванню дорожнього полотна від розлитих паливно-мастильних матеріалів», — додали в ДСНС.
До ліквідації наслідків ДТП було залучено 5 рятувальників та 1 одиниці спецтехніки.
Причини та обставини події встановлюють правоохоронці.
Нагадаємо, сьогодні на Львівщині перекинулася вантажівка.
Фото: ДСНС у Львівській області
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі