«Війна до останнього українця»: плани Британії викликали в путіна істерику та шквал погроз Україні
російський диктатор знову почав погрожувати ядерним протистоянням
російський диктатор володимир путін влаштував істерику через плани Великої Британії передати Україні снаряди зі збідненим ураном. Він вкотре пригрозив нашій державі «війною до останнього українця».
Про це за повідомленням ТСН , пишуть російські засоби масової пропаганди.
Диктатору путіну не сподобалось, що Велика Британія передає нашій державі снаряди зі збідненим ураном, щоб протистояти російській окупаційній армії. Попри те, що сучасна зброя ліквідовуватиме російських терористів, Путін вкотре заявив, що «Захід веде війну до останнього українця».
Розшукуваний Міжнародним кримінальним судом у Гаазі Путін додав, що «росія реагуватиме на таке постачання зброї».
Не сподобалось постачання боєприпасів зі збідненим ураном також і міністру оборони РФ Сергію Шойгу. Той навіть заговорив про «ще один крок до ядерного протистояння».
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі