Війна забрала молоде життя випускника Франкового вишу: Львів 2 квітня прощатиметься з Георгієм Денисовим-Товтом
Об 11:30 відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок
У середу, 2 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцем Георгієм Денисовим-Товтом, який віддав життя, захищаючи Україну від російських окупантів.
Як повідомили у ЛМР, чин похорону воїна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають захисника на Личаківському кладовищі.
Георгій Денисов-Товт (20.10.1999-29.03.2025) Львів’янин.
Навчався у Ліцеї №45 Львівської міської ради. Здобув вищу освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Впродовж останнього періоду працював у ресторанній сфері міста Львова. Жив своєю справою, у вільний час також активно захоплювався футболом – був затятим уболівальником ФК «Ліверпуль». Любив музику, вивчав історію та обожнював читати. Мріяв повторно вступити до Львівського національного університету імені Івана Франка і вивчати політологію та соціологію.
Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських загарбників до лав 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ.
У Георгія Денисова-Товта залишилися батьки та молодша сестра.
varta1.com.ua: Новини
У Львові поліція шукає водія, який збив собаку
Поліцейські отримали виклик про збиту собаку на вулиці Грунтовій
«Ви хто така, мадам?!»: у Львові «активіст» захопив крісло головуючої судді та матюкав представників влади
Примусово виводити громадянина з зали судового засідання довелося співробітникам Служби судової охорони
Львівський завод бореться за свій пожежний резервуар
Свої права на пожежний резервуар працівники Заводу виборюють у суді з 2018 року
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі
Прийми, Господи, світлу душу воїна Георгія, до Царства Небесного, бо нема більшої любові на світі, як віддати життя за ближнього свого @