Війна забрала життя багатодітного батька з Львівщини Петра Папаєвича, син захисника також стоїть на захисті України
25 листопада, орієнтовно о 12:00, траурний кортеж з тілом Героя буде вирушати зі Львова
У Белзькій міській раді повідомили про смерть воїна, Героя — Папаєвича Петра Тимофійовича, 1975 року народження, жителя села Тяглів.
Старший сержант Папаєвич Петро Тимофійович був призваний на військову службу 23 липня 2024 року та проходив службу у складі механізованого підрозділу військової частини А0998.
«19 листопада 2025 року Петро загинув у н. п. Стінки Краматорського району Донецької області. За час служби він зарекомендував себе як дисциплінований, відповідальний і відданий воїн, який сумлінно виконував свій обов’язок перед державою. Йому були притаманні високий рівень мотивації, стійкість, рішучість і вірність військовій присязі. Його людяність, доброта та сила духу назавжди залишаться у пам’яті рідних, друзів і односельчан», зазначається у повідомленні.
У Героя залишилися дружина Юлія, дочки Ірина та Христина, син Назар, а також онучки Олеся та Надія, для яких він був опорою, прикладом любові та відповідальності.
Син Назар, продовжуючи шлях свого батька, сьогодні також стоїть на захисті України.
25 листопада, орієнтовно о 12:00 тіло Героя буде вирушати зі Львова. Кортеж рухатиметься через Великі Мости, Белз, далі — до рідного села Тяглів. На початку села Тяглів громада зустрічатиме Героя та проведе його до рідного дому. Після прибуття відбудеться парастас.
Похорон попередньо запланований на середу 26 листопада, на 11:00.
«Белзька міська рада та вся громада висловлюють щирі та глибокі співчуття родині й близьким нашого Героя. У цей скорботний час розділяємо ваш біль і схиляємо голови у пошані до його життя та служіння Україні», йдеться у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
У Львові через добу обіцяють відновити подачу електрики до студентського гуртожитку де згоріла електрощитова
У будинку на вул. Єрошенка, 20А в одному під’їзді 56 квартир, другий під’їзд – гуртожиток для студентів
Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 1 січня вважався безвісти зниклим
Віталій проходив військову службу по мобілізації у військовій частині А4594
Міністр внутрішніх справ відреагував на стрілянину у львівській школі
Батьки зустрілися сьогодні у директора, щоб вирішити конфлікт, але не знайшли порозуміння і продовжили сварку на подвір'ї, що і закінчилося стріляниною.
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі