Війська до України готові відправити більше шести держав

Подібна ініціатива справді обговорюється, але її реалізація потребує врегулювання низки важливих аспектів

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у розмові з Радіо Свобода повідомив, що кількість держав, які потенційно готові направити свої війська в Україну в межах миротворчої місії, перевищує шість, як раніше припускали ЗМІ.

За словами міністра, подібна ініціатива справді обговорюється, але її реалізація потребує врегулювання низки важливих аспектів — починаючи з офіційного звернення України, закінчуючи розробкою мандата, визначенням умов та принципів проведення такої операції. Певкур зазначив, що після розв'язання цих питань перелік країн-учасниць може суттєво зрости.

«Їх більше, ніж шість. Просто наразі залишаються питання, які ще потребують вирішення», — підкреслив міністр.

Він також повідомив, що підготовка до можливої місії триває, і робота над її деталями не припиняється. Зокрема, йдеться про військові аспекти планування.

Читайте також: У Львові оголосили жалобу за загиблими у Сумах

«Щойно ми залагодимо всі необхідні моменти, включно з питаннями оборонного планування, стане можливим залучення більшої кількості країн. Головна мета — допомога Україні у відновленні її сил, саме на цьому зосереджено увагу», — наголосив Певкур.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  4. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим