Військком з Львівщини отримав вирок суду за безпідставне зняття чоловіків з військового обліку (ФОТО)
Визнано винним
![](/uploads/media/96/8f/968fa4b6afa08858ef79c128cd5121d2_w960.jpg)
Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області виніс вирок та визнав винним у недбалому ставленні до військової служби підполковника та начальника одного з військкоматів на Львівщині Ігоря Німка, який на початку повномасштабного вторгнення безпідставно виключав офіцерів запасу з військового обліку. Про це йдеться у матеріалі zaxid.net
Покарання, яке призначив йому суд - 2465 грн штрафу.
У постанові суду, яку винесли у жовтні 2023 року вказано, що підполковника, військового комісара Кам’янка-Бузького РТЦК Ігоря Німка обвинувачували у недбалому ставленні до військової служби, зокрема він допустив безпідставне виключення з військового обліку кількох офіцерів запасу.
Офіцери запасу були виключені з військового обліку (з правом виїзду за кордон) без оформлення та затвердженнями ними свідоцтв про хворобу регіональною ВЛК. На час воєнного стану постанови військово-лікарських комісій (ВЛК) щодо офіцерів запасу мають обов’язково затверджуватись штатною ВЛК регіону, інакше офіцер запасу не може бути виключеним з військового обліку. На розгляд справи у суді підполковник не прийшов, але визнав свою провину.
Варто зазначити, що безпідставне виключення офіцерів запасу відбулось на початку повномасштабного вторгнення Росії (березень – квітень 2022 року). Зараз суди у різних регіонах карають посадовців військкомату за безпідставні виключення чоловіків з військового обліку, однак військкоми часто пояснюють, що не були ознайомлені з особливостями законодавства, які діють у воєнний час.
Зазначено, що справу розглянув суддя Маркіян Самсін, який визнав Ігоря Німка винним у недбалому ставленні до військової служби та призначив йому штраф – 2465 грн.
На постанову ще може бути подана апеляція.
Додамо, що серед архівних публікацій Львівської РДА можна знайти фото Ігора Німка.
Фото з відкритих джерел, lviv-rda.gov.ua
![](/uploads/media/2a/ea/2aea5e0a9b667f6669399e4a538e2c1b_w320.jpg)
Тоді повідомлялося про робочу зустріч заступника голови Львівської районної державної адміністрації, голови районної призовної комісії Олександра Клименка з військовим комісаром Кам’янка-Бузького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігорем Німком
![](/uploads/media/7b/33/7b33331525e44cd99c8a6dyz7b1cb9fa_w640.jpg)
Львівщина втратила на війні молодого Героя Андрія Шніцара (ФОТО)
Вічна пам'ять
![](/uploads/media/d3/12/d312cfedd85d6a0e2fb815b129122yzb_w320.jpg)
На Львівщині сталася ДТП з травмованими
Люди в лікарні
![](/uploads/media/48/6f/486fbf1e52382f72bbcc2f0f574089f4_w640.jpg)
Сьогодні востаннє повернеться додому на Львівщину Герой Володимир Ольшанецький (ФОТО)
Вічна пам'ять