Військова зі Львівщини нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня
З травня 2024 року Віра обіймає посаду оператора безпілотних літальних апаратів
Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня Володимир Зеленський відзначив оператора безпілотних літальних апаратів 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ солдата Віру Піонерську. Про це йшлося на сайті ОПУ 12 травня, повідомили про це у відділенні комунікацій 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ, а також у Командуванні ДШВ ЗСУ.
“Віра Піонерська в складі свого екіпажу ударних БПЛА демонструє надзвичайну ефективність у бойових умовах. Лише за період із серпня по жовтень 2024 року їм вдалося знищити значну кількість артилерійських установок, протитанкових засобів, техніку та укриття противника. Завдяки їхнім діям було ліквідовано десятки окупантів, а також зруйновано ключову ворожу інфраструктуру, зокрема польові склади з боєприпасами та мобільні вежі зв’язку”, – повідомили у КДШВ.
Службу в лавах Збройних Сил України вона проходить з липня 2022 року.
З травня 2024 року Віра обіймає посаду оператора безпілотних літальних апаратів. Її екіпаж FPV безжально й точно знищує ворога під час бойових операцій у Курській області.
“За особисту мужність і високі результати в бою Президент України нагородив Віру орденом княгині Ольги III ступеня.
Її точні удари стали частиною успішної наступальної операції у Курській області. Україна тримається на таких, як Віра. На тих, хто не боїться дивитися в очі ворогу — навіть через камеру дрона”, – додали у 80 одшбр.
varta1.com.ua: Новини
Трамп анонсував хороші новини щодо завершення війни найближчими днями
Президент США зазначив, що Катар допомагає Вашингтону у врегулюванні різних конфліктів, зокрема російсько-української війни
Майор зі Львівщини - повний кавалер ордену Богдана Хмельницького
Миколі Кобільнику 49 років і він служить в Силах спеціальних операцій
На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Олександр Ольховий
Олександр загинув під час виконання бойового завдання поблизу Курдюмівки
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі