Військових та ветеранів запрошують на благодійні змагання із стендової стрільби у Миколаєві
Мета змагань – збір коштів на підтримку Збройних Сил України
Змагання зі стендової стрільби відбудуться у суботу, 31 серпня, у місті Миколаїв Львівської області.
Мета заходу – збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Під час заходу збиратимуть кошти на купівлю 10 безпілотних літальних апаратів, вартістю 400 тисяч гривень. Організатори змагань – військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України, Миколаївське товариство мисливців і рибалок, Громадське формування «Миколаївська народна самооборона», Миколаївська міська рада.
«Запрошуємо мисливців та власників гладкоствольної зброї з Львівщини та України на змагання зі стендової стрільби. Під час заходу відбудуться благодійний ярмарок та аукціон, на яких збиратимемо кошти для купівлі літальних апаратів нашим захисникам. На учасників змагань чекають запашні мисливські страви та смачний десерт. Українську музику виконуватиме народний вокально інструментальний гурт «Сьоме небо» Миколаївського МПК. Завітайте на захід з рідними та знайомими та підтримайте наших військових! Разом до перемоги!» – зазначили організатори.
Початок реєстрації учасників 8:00 год.
Початок змагань 9:00 год.
Адреса: м. Миколаїв, Урочище «Стрільбище».
Долучитися до збору можна, переказавши кошти на банківську картку 5375 4112 2143 7358. Контактний телефон організаторів: +38 067 314 83 53
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі