Військовим заборонили в'їзд до Херсону: у кого є винятки

Також у 30-кілометровій зоні від берега Дніпра введено «сухий закон»

ФОТО: ілюстративне

Від п'ятниці, 17 листопада, до міста Херсон заборонили в’їзд (прохід) військовим. Про це у своєму відеозверненні до населення повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. Він наголосив, що відповідне рішення прийнято під час засідання Ради оборони Херсонщини.

"Від сьогодні до Херсона не зможуть потрапити військові, які не виконують бойові завдання на території Херсонської громади. Виключення - захисники й захисниці, котрі проживають у місті, знаходяться у відрядженні, відпустці або проходять лікування", - наголосив посадовець.

Також він зазначив, що наразі заборонено продаж алкоголю у Станіславській, Білозерській,  Херсонській, Чорнобаївській, Музиківській, Дарʼївській, Тягинській, Бериславській, Борозенській, Милівській, Новоолександрівській громадах, а також селах Новомиколаївка, Черешневе, Костирка, Нововознесенське, Добрянка Високопільської громади та Трифонівка, Нововасилівка Великоолександрівської громади. Йдеться про 160 населених пунктів, які знаходяться у 30-кілометровій зоні від берега Дніпра.

Водночас обмеження не поширюється на Херсон, Зеленівку, Степанівку та Чорнобаївку.

Окрім того, Прокудін підкреслив, що в регіоні  посилюється робота з мобілізації – на блокпостах перевірятимуть відповідні документи чоловіків тощо.

Читайте також: Сили оборони на Херсонщині провели успішні операції на лівому березі.

Також прийнято рішення щодо створення в одному з населених пунктів Чорнобаївської громади модульного містечка для жителів області, котрі втратили домівки та про заборонену публікацію фото та відео, за якими можна точно визначити місце російського «прильоту».

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також