Військовий експерт попередив про ймовірність кривавих масованих ударів по Україні
До 15 листопада
Військовий експерт Олег Жданов попередив, що росія може завдати декількох масованих ракетних ударів по Україні до 15 листопада — старту саміту G20 на Балі. Про це експерт сказав у ефірі свого «YouTube»-каналу.
Російські війська назбирають сили і можуть завдати масованого ракетного удару, повторивши терор 10 жовтня.
«Цілком ймовірно, що якийсь запас ракет звозиться з місць зберігання, обслуговується, упорядковується і готується до наступного етапу ракетного удару. Я ризикну припустити, хоча це сьогодні з РФ дуже складно, вони непередбачувані хлопці щодо креативності. Єдине, що ще не зачепили, це сфера фантастики, щоб шантажувати нас і Захід з метою примусу до переговорного процесу», — сказав військовий експерт.
Наближається 15 листопада, коли відбудеться саміт G20 на Балі. Запрошення надіслані і президентові України Володимирові Зеленському, і російському диктатору володимиру путіну.
«Чи поїде, чи братиме участь путін — ми не знаємо. Наш президент через воєнний стан братиме участь, але тільки дистанційно, як він це робить зазвичай, виступаючи на різних міжнародних форумах. Щодо росії, то їй треба буде щось говорити. Розумієте? До 15 листопада путіну треба щось сказати. А що може сказати? Що ми розв’язали війну, найкривавішу після Другої світової в Європі, наймасштабнішу на європейському континенті і ми її продовжуємо? З якою метою? Захоплення України? Геноцид українського народу?», — розповів Жданов.
Путіну потрібен результат, який він може «продати» на саміті G20, — це переговори.
«От, ми все ж вступили в переговорний процес, тому все добре, ми на шляху врегулювання цього конфлікту». Це єдине, що може «продати» путін. І на мій погляд, до 15 числа на нас може чекати кілька випадів з боку росії — жорстких, кривавих та силових. Я не виключаю варіацій на тему того, що вони підназбирають сили і можуть завдати масованого ракетного удару, повторивши 10 жовтня", — сказав військовий експерт.
Як повідомлялося раніше, Ізраїль завдав удару по місцю збірки іранських дронів у Сирії.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- У Львівській області горів житловий будинок
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
Коментарі