Військового зі Львівщини нагородили орденом «За мужність» III ступеня
Державну відзнаку отримав молодший сержант Роман Жук за мужність та професіоналізм під час виконання бойових завдань на передовій.
Військовослужбовцю з Яворівщини Роману Жуку вручили орден «За мужність» III ступеня. Нагороду призначили відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє пресслужба Яворівської РДА.
Молодший сержант проходив службу у підрозділах OPFOR, а також у складі 425-го окремого штурмового полку «Скеля». У лавах цього підрозділу боєць брав участь у виконанні бойових завдань на найскладніших ділянках фронту. Начальник Яворівської РДА Ярослав Коминський особисто вручив відзнаку захиснику.
За словами представників адміністрації, під час служби на передових позиціях військовий проявив стійкість, рішучість та високий професіоналізм.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Івано-Франківській області оштрафували перевізників, які відмовили пільговикам у проїзді
Серед пасажирів, які не змогли скористатися своїм правом на безоплатну поїздку, були дитина з багатодітної родини, пенсіонер та особа з інвалідністю.
У центрі Львова 14-річний підліток на електросамокаті збив 2-річну дитину (ФОТО, ВІДЕО)
Водій електросамоката, 14-річний львів’янин, здійснив наїзд на дворічну дівчинку
На Львівщині відбудуться благодійні змагання KORDON RACE: реєстрація завершується сьогодні
Цьогорічна подія особлива розширенням програми: окрім класичних випробувань, атлетам пропонують виснажливий та мальовничий трейловий забіг на дистанцію майже 15 км
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- У Держприкордонслужбі попередили про ймовірний наступ росіян
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі