Вкотре у Львівські області викрили організацію незаконного переправлення ухилянтів за кордон (ФОТО)
Послугами організації скористалися більше десятка військовозобов'язаних
На Львіщвині викрили угруповання, яке за тисячу доларів підробляло ухилянтам документи для виїзду за кордон. Шахраї у такий спосіб допомоги виїхати 13 військовозобов’язаним. Про це повідомляє ГУНП у Львівській області.
Підозрювані організували злочинну схему незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України у воєнний час.
За одну тисячу доларів США вони, використовуючи підроблені печатки та штампи державних установ, проставляли своїм «клієнтам» відмітки в офіційних документах, які давали їм право виїзду за кордон. Послугами зловмисників скористались щонайменше 13 громадян.
43-річний організатор групи та двоє виконавців — мешканці Волинської області.
Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили у підозрюваних підроблені печатки та штампи державних установ, кошти, виручені від незаконної діяльності та інші речові докази.
Фото: ГУНП у Львівській області
Читайте також: на Львівщині чоловік хотів підкупити прикордонника, щоб військовозобов'язані перетнули кордон (ФОТО).
За скоєне зловмисникам загрожує покарання — позбавлення волі на строк до дев’яти років з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі