Вкрали гроші та харчі: на Львівщині молодики-рецидивісти двічі грабували бабусю



На Золочівщині, перед судом постануть зловмисники, які двічі обікрали будинок пенсіонерки. З помешкання вони винесли гроші та продукти харчування. Відділ комунікації поліції Львівської області повідомляє, що у Золочівський відділ поліції, у листопаді, звернулась 80-річна мешканка одного з сіл району, яка повідомила, що з її будинку було викрадено гроші в сумі 8000 гривень. За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.





Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що до скоєння злочину причетні двоє раніше судимих мешканців Перемишлянського району, віком 20 та 28 років.

Зловмисники, пошкодивши вхідні двері, проникли у будинок потерпілої та викрали гроші, які були у кишені куртки. За кілька днів вони повернулися, знову проникли у будинок заявниці і викрали продукти харчування.

Досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт щодо обох зловмисників, за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 162 (порушення недоторканості житла) та ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, скеровано до суду.

Зловмисникам загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю