Вкрасти не вдалося — сидіти доведеться
У Миколаївському районі зловмисники намагалися викрасти майно з підприємства. За вчинене їм загрожує позбавлення волі на термін до п’яти років. Прес-служба НПУ Львівщини сповіщає про те, що, 30 вересня, в Миколаївське відділення поліції звернувся 38-річний мешканець райцентру. За словами заявника, близько 17:00 год., невідомі особи проникли на територію його підприємства та намагалися викрасти звідти електродвигун і гідравлічний прес. Проте, злочинцям це не вдалося, оскільки їх виявили, і вони втекли з місця події.
Поліцейські встановили особи зловмисників — двох львів’ян та жителя району, віком від 28 до 36 років, усі троє — раніше судимі.
За фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Максимальне покарання, передбачене статтею, — позбавлення волі на термін до п’яти років.
Проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 25 липня
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
Коментарі