Влада Польщі депортувала пʼятьох українців
П’ятьох із них у супроводі польських прикордонників уже доставили до польсько-українського кордону та передали місцевим службам, тоді як один залишиться в центрі для іноземців
Влада Польщі ухвалила рішення про депортацію шести українців через вчинені ними злочини. Про це повідомив Надоджанський відділ Прикордонної служби Польщі.
За словами речниці польської Прикордонної служби Малгожати Поточної, у ніч на суботу прикордонники затримали шістьох громадян України, які "порушували закон і становили реальну загрозу безпеці та громадському порядку в Польщі".
Вона уточнила, що серед правопорушень, які скоїли ці громадяни України, були керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, податкові злочини, фінансові шахрайства та афери, крадіжки, пошкодження майна, переслідування, а також психологічне та фізичне насильство.
Чоловіків зобов’язали повернутися в Україну.
Усі шестеро українців також отримали багаторічні заборони на повторний в’їзд до країн Шенгенської зони.
varta1.com.ua: Новини
На Трасі здоров'я в Одесі стріляли по собаках
Люди вимагали відвезти собаку у ветклініку, однак чоловік відмовився
Священник з Волині за $10 тис. обіцяв чоловіку сан диякона й "духовне бронювання" від мобілізації
Отець пропонував придбати спеціальний одяг, а також рекомендував вивчити певні біблійні тексти
Зеленський хоче відправити українські війська до Туреччини та Британії
Прийняття закону дозволить забезпечити здійснення заходів пов'язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- На Львівщині мобілізованого ув’язнили за втечу з частини
Найчитаніше
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
Коментарі